Arkadaşlarına bakmak isterken pencereden düştü

Olay Sofuhane Mahallesi 1508 sokak Enti Apartmanı 5. katta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Kenan ve Ayşe A. çiftinin 4 yaşındaki oğulları Yiğit Yaşar A. , annesi ile birlikte evde bulunduğu sırada odada oyun oynarken 5. kattaki dairenin penceresinden aşağıda oyun oynayan çocuklara bakmak isterken yaklaşık 15 metre yükseklikten beton zemine düştü.

Ağır yaralanan A. ambulans ile Seydişehir Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada iki kez kalbi duran ve doktorların müdahalesi ile kalbi tekrar çalıştırılan minik Yiğit ,ambulans ile Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Ancak durumu ağır olan Küçük Yiğit'in yolda tekrar kalbi durunca ambulansla geri getirildi. Uzun süre hastane önünde ambulans içerisinde kalp masajı yapılan Yiğit' in kalbi bir kez daha çalıştırıldı ve hemen hastane içerisine alındı ancak yiğit' in kalbi hastanede bir kez daha durunca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Küçük Yiğit Yaşar'ın öldüğünü duyan yakınları hastane önüne akın ederken sinir krizi geçirdiler. Yiğit Yaşar 'ın evin tek çocuğu olduğu öğrenildi.

 

Kaynak:Gundemseydisehir

 
 
        

 

Penkid Kilit İm. San. Tic. Ltd. Şti. © 2011, 2021 penkid iso 9001